Nagrody z Wielkiej Loterii na Pikniku „ Każdy może nad morze”

W niedzielę drugiego sierpnia dzięki sprzyjającej pogodzie udało się zrealizować wyjazd do Krosna dla szczęśliwych zwycięzców w Wielkiej Loterii pikniku „Każdy może nad morze”.

W silnej, 12 osobowej grupie zrealizowaliśmy zarówno nagrody w postaci lotu samolotem czy szybowcem, jak i nasze skryte marzenia o oderwaniu się od ziemi i spojrzeniu na wszystko z góry, z lotu ptaka…
Jedna z osób która wygrała lot szybowcem, przekazał swoją wygraną na rzecz dzieci z naszego stowarzyszenia, sprawiając tym dużą niespodziankę i radość Sylwii i Patrykowi.
Dzięki Aeroklubowi Podkarpackiemu w Krośnie i pilotom – Tadeuszowi Lewandowskiemu i Piotrowi Wacławskiemu którym jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę jaką stworzyli dla nas w powietrzu, sześć osób zwiedziało Krosno i okolice lecąc samolotem, a cztery osoby odważyły się na lot szybowcem. Wrażenia wszystkich były podobne, radość i ogromna adrenalina. Jednym słowem niepowtarzalna przygoda!
Po wrażeniach podniebnych zeszliśmy na ziemię by w zaprzyjaźnionej restauracji ELWIT wspólnie zjeść smaczny obiad. Deser lodowy był już przy fontannie na rynku. Na zakończenie wycieczki całą grupą zwiedziliśmy to czym słynie Krosno – Centrum Dziedzictwa Szkła, gdzie zobaczyliśmy historię produkcji szkła oraz cały proces technologiczny wytwarzania arcydzieł szklanych.

 

stat4u