Wspomnienia z wakacji

Wspomnienia z wakacji

14.08.2015 w piątkowy wieczór  48 osobowa grupa dzieci i rodziców z Stowarzyszenia” Wszystkie Dzieci nasze Są”” wyjechały w podróż nad morze, która spełniła marzenia podopiecznych.

Dzięki  ogromnemu  zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać pieniądze na dofinansowanie dla grupy  na pobyt do uroczej miejscowości Gąski .Podróż minęła w  spokoju i bardzo szybko dzięki super wygodnemu autokarowi  i  kierowcom z firmy Feniks z Tarnowa.

Sobotni poranek przywitał nas pięknym słońcem  i szumem morza, większość  z nas była po raz pierwszy więc  był to widok niezapomniany. Wieczorem  po zachodzie słońca odbył się wieczorek zapoznawczy na którym wszyscy dobrze się bawili.

Cały pobyt był tak zorganizowany, że nie było czasu na nudę  ,codziennie odbywały się zawody sportowe ,zajęcia artystyczne ,odnowa biologiczna ,konkurs np. zamki z piasku. Po zakończonych zawodach, dzieci otrzymały muszelkowe medale, a rodzice bursztynowe buteleczki. W czasie pobytu odbyły się także  wycieczki do Kołobrzegu, Sarbinowa, ogrodów tematycznych- Hortulus

Dzięki ogromnej dobroci  i serca organizatorom , opiekunom  mogliśmy odpocząć nad morzem i oderwać się od codziennych problemów. W imieniu  wszystkich rodziców i dzieci dziękujemy opiekunom ,wolontariuszom  za pomoc  ,opiekę a przede wszystkim okazane serce.

Ja Paulina do dziś mam uśmiech na twarzy  i radość w sercu myśląc o pobycie nad morzem, mam nadzieje że takich wyjazdów będzie więcej.

My jako rodzice jesteśmy niezmiernie wdzięczni  tym ,  którzy przyczynili się do zorganizowania tego wielkiego przedsięwzięcia za  trud  który włożyli opiekunowie .   

                                                                                            Paulina Zbylut z rodzicami

 

stat4u