Koncert Majki Jeżowskiej

 

  1. czerwca przy sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie, odbył się koncert Majki Jeżowskiej.

Uczestnicząc  w nim,  wraz z wójtem Markiem Karasiem, udało się nam spotkać  z piosenkarką  Majką Jeżowską.  Znana jako wykonawczyni piosenek dla dzieci,  Majka Jeżowska jest osobą o WIELKIM SERCU,  – wszak nie przez przypadek jest  nagrodzona  Orderem Uśmiechu  a od roku 2003 jest ambasadorem dobrej woli przy UNICEF-ie.  

Z ogromną radością chcemy poinformować,  iż w dniu 6. sierpnia będziemy mieli zaszczyt gościć  w naszej gminie tą wspaniałą artystkę, która bez wahania odpowiedziała na naszą prośbę o występ na rzecz dzieci, podopiecznych ze stowarzyszenia „ Wszystkie dzieci nasze są”.

Będzie to spełnienie marzeń naszych śpiewających gwiazd – Sylwii Niziołek, Marysi Witek i Asi Ciepielowskiej  ale i dla nas, członków stowarzyszenia. Nie przez przypadek tytuł,  chyba najbardziej znanej piosenki Majki  Jeżowskiej – „WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ”  to równocześnie nazwa naszego stowarzyszenia.

Artystka tak wielkiego formatu, okazała się osobą bardzo ciepłą, otwartą i skromną.  Urzekła mnie swoją wrażliwością i bezinteresownością.  Order Uśmiechu – jedyne tak ważne wyróżnienie przyznawane przez kapitułę dziecięcą, nie trafia do osób przypadkowych! Uczestnicząc w koncercie, stojąc kilka metrów przed sceną, obserwując zaangażowanie  Majki Jeżowskiej, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić iż to nie jest praca dla pieniędzy, lecz jest to niesamowita pasja, serce i szczerość.  

Na pamiątkę naszego spotkania, przekazaliśmy anioła wykonanego przez naszych wolontariuszy i dzieci niepełnosprawne na warsztatach terapii zajęciowej. Był to symboliczny aniołek dla prawdziwego anioła  – Majki Jeżowskiej.

Serdecznie dziękujemy artystce oraz jej menadżerowi panu Rafałowi Wilczyńskiemu  za zorganizowanie spotkania i poświęcony nam czas.

Wacław Walaszek


20160612_145156
20160612_14520220160612_145146 20160612_145148

20160612_163851

stat4u