Ślub pełen Miłości a zamiast kwiatów dużo radości

                          Ślub pełen Miłości a zamiast kwiatów dużo radości

 

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współ weseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje”

                                                                                                                          (1 Kor 13)

 

 18 lutego 2017  podopieczni stowarzyszenia „Wszystkie dzieci nasze są „ uczestniczyli w przepięknym pełnym miłości i wzruszeń do łez ślubie. Jeszcze  przed sakramentalnym „ Tak” Joanna Bąk i Kamil  Domański podjęli wspaniałą decyzję; zamiast kwiatów, wina  poprosili  gości o ofiarowanie cegiełki radości  dla potrzebujących. W dowód wdzięczności dzieci ofiarowały nowożeńcom przed kościołem parę gołębi, które wcale nie chciały odlecieć daleko i zatrzymały się na dachu pobliskiego budynku.

               W czasie uroczystości weselnych dzieci wręczyły naszym aniołom statuetkę ANIOŁ 2016  za  prowadzenie zajęć i warsztatów artystycznych .W trakcie życzeń dla nowożeńców dzieci otrzymały  podarunki  od weselnych  gości. Laureatki konkursu „ Śpiewaj z Nami „ Sylwia i Marysia zaśpiewały  dla młodej pary wzruszające  utwory miłosne i jak zwykle nie zawiodły swojej publiczności. Następnie  wszyscy usiedli do stołu i delektowali sie przygotowaną ucztą.

Państwo młodzi bawili sie wspólnie z dziećmi, pozowali do zdjęć, sprawiając przy tym nie mało radości naszym podopiecznym.

 

Prawdziwa miłość nie ma początku i końca, rodzi się rozwija i nigdy się nie kończy i takiej miłości życzymy Wam Joanno i Kamilu. DZIĘKUJEMY!

 

                                                                                                                   Barbara Duran

stat4u