Spotkanie z zespołem „Pectus”

strona2002

strona2011Dnia 6 lipca 2017r. w Rzepienniku Strzyżewskim miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Stowarzyszenie „Wszystkie dzieci nasze są” zorganizowało spotkanie swoich podopiecznych, rodziców oraz wolontariuszy z członkami zespołu „Pectus”. Odbyło się ono we wspaniałej atmosferze uśmiechu i radości.

Spotkanie rozpoczęło się głośnym przywitaniem całego zespołu. Następnie mogliśmy usłyszeć naszych podopiecznych, którzy specjalnie dla przybyłych gości zaśpiewali piosenki. Całą zabawię rozpoczęła Sylwia Niziołek prezentując jeden z najpopularniejszych utworów zespołu „To co chciałbym Ci dać”. Grupa  „Pectus” była pod wrażeniem talentów naszych podopiecznych. Na sam koniec wspólnie z artystami zaśpiewaliśmy ich najpopularniejsze utwory. Bracia Szczepanikowie otrzymali prezenty w postaci koszulek oraz czapek z logo stowarzyszenia i zapowiedzieli, że jeszcze kiedyś się zobaczymy. Pod sam koniec spotkania każdy mógł otrzymać autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zespół „Pectus” sprawił masę radości wszystkim obecnym, a w szczególności dzieciom ze stowarzyszenia. Na scenie, jak również wśród publiczności panowała świetna atmosfera i uśmiech. Spotkanie to było niezwykłym wydarzeniem, które zapewne my, jak również zespół „Pectus” zapamięta na długo.

Karolina Niziołek

strona2142 strona2136 strona2133 strona2126 strona2013strona2002

stat4u