Festiwal – Śpiewaj Razem Z Nami

IMG_3106

Patrzyło na to wielu, wielu zobaczyło, bo żeby dojrzeć cuda trzeba mieć w sobie miłość. Bo żeby dostrzec piękno i umieć się nim wzruszyć, pięć zmysłów to za mało, do tego trzeba duszy”

                                                                                                                                          Alicja Majewska

IMG_3106

W dniach 19-21  listopada 2017 podopieczni ze Stowarzyszenia Wszystkie Dzieci Nasze Są uczestniczyli w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej    „ Śpiewaj z nami” w Tarnowie.  Na scenie Tarnowskiego   teatru  występowali  uczestnicy z całej Polski, głównym celem festiwalu była integracja osób i dzieci niepełnosprawnych. Ogromna radość, świetna muzyka, śpiew, przyjacielska atmosfera  królowały na scenie i widowni. Marysia Witek z  Tuchowa w czasie swojego występu, podbija serca całej publiczności oraz jurorów, w kategorii solistów , Marysia  zdobywa   I miejsce .

Również Sylwia Niziołek  swoim anielskim głosem, wzrusza uczestników  festiwalu i w kategorii  solistów, Sylwia otrzymuje Wyróżnienie.  Serdecznie gratuluję przede wszystkim  rodzicom, takich  talentów, wszystkim wykonawcom, opiekunom   i życzymy kolejnych  sukcesów „Bo pięć zmysłów to za mało , do tego trzeba duszy i mieć w sobie miłość” takimi właśnie artystami z duszą i sercem są nasze  Anioły Miłości.

                                                                                       Barbara Duran

„W tegorocznym festiwalu poziom był bardzo wysoki, tym większe było dla nas zaskoczenie i niesamowita radość, że Marysia zdobyła I miejsce.   Nasza córka Marysia swoim występem na festiwalach i koncertach wzruszyła nas do granic wytrzymałości . Ona nam daje tyle szczęścia, miłości, że ciężko to opisać słowami”

                                                                                            Rodzice Marysi

 IMG_3107 (1) IMG_3107

 

 

stat4u