Walka Stowarzyszeń

W niedziele 9 września 2018 roku Nasze Stowarzyszenie „Wszystkie Dzieci Nasze są” zostało zaproszone do turnieju piłki siatkowej pomiędzy Stowarzyszeniami z okolicznych miejscowości. Turniej odbył się w Rzepienniku Strzyżewskim. Spotkanie odbywało się na zasadzie gry każdy z każdym. Składy drużyn były zróżnicowane pod względem płci i wieku. Spotkanie otwierała wystawa historyczna wraz z przedstawieniem, gdzie dowiedzieliśmy sie wiele ciekawostek na temat naszych przodków. Kolejnym punktem programu dla umilenia całego spotkania i „nacieszenia uszu” był koncert wokalno-skrzypcowy. W trakcie koncertu odbył się zawzięty mecz piłki siatkowej, w której główną nagrodą była satysfakcja, dobra zabawa, duma i oczywiście puchar wraz z dyplomami. Zawzięta walka, chęć wygranej wprowadziły podczas meczu momenty ogromnej rywalizacji , walkę te można było porównać na grę o śmierć i życie . Na szczęście taka atmosfera towarzyszyła tylko na boisku. Po wielu wyczerpujących meczach , w które włożyliśmy maksimum naszych możliwości i zaangażowania turniej siatkówki wygrało nasze stowarzyszenie ,, Wszystkie Dzieci Nasze Są” z czego wszyscy członkowie są bardzo dumni, a widownia obrzuciła nas gromkimi brawami i mnóstwem gratulacji.

Mariola Zając

stat4u