Ślub pełen Miłości a zamiast kwiatów dużo radości…

Ślub pełen Miłości a zamiast kwiatów dużo radości…

 

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współ weseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje”

                                                                                                                          (1 Kor 13)

 

23 czerwca 2018 r.- ślub Klaudii  i Konrada Łukowskich                                                                                     

14 lipca 2018 r.- ślub Anny i Adama Dudek.                                                                                                     

 W  tych dniach  podopieczni stowarzyszenia Wszystkie Dzieci Nasze Są uczestniczyli w przepięknych pełnym miłości i wzruszeń do łez ślubach. Jeszcze  przed sakramentalnym „ Tak” nowożeńcy  podjęli wspaniałą decyzję; zamiast kwiatów, wina  poprosili  gości o dofinansowanie  do  turnusu rehabilitacyjnego i zbiórkę zabawek, artykułów  szkolnych dla naszych podopiecznych. W dowód wdzięczności dzieci ofiarowały nowożeńcom przed kościołem parę gołębi, które wcale nie chciały odlecieć daleko i zatrzymały się na dachu pobliskiego budynku.

               W czasie uroczystości weselnych dzieci wręczyły naszym aniołom Misia stowarzyszenia a w  trakcie życzeń dla nowożeńców dzieci otrzymały  podarunki  od weselnych  gości. Następnie  wszyscy usiedli do stołu i delektowali sie przygotowaną ucztą.

Państwo młodzi bawili sie wspólnie z dziećmi, pozowali do zdjęć, sprawiając przy tym nie mało radości naszym podopiecznym.

 

Prawdziwa miłość nie ma początku i końca, rodzi się rozwija i nigdy się nie kończy i takiej miłości życzymy  Wam nowożeńcom DZIĘKUJEMY!

                                                                                                                   Barbara Duran

DSC_0097 (1)

 

stat4u